شنبه, 25 مرداد 1399
  • ساعت : ۹:۷:۱۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ 
  • تعداد بازدید : 31
ارتقاء سطح روابط عمومی شهرداری های استان تهران با ابلاغ استاندار تهران كلید خورد
استاندار تهران با ابلاغ ۱۰ بند در راستای ارتقاء کیفی جایگاه روابط عمومی ها به شهرداران استان تهران از طریق معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران بر ضرورت هویت بخشی به فعالیت روابط عمومی ها تاکید کرد

ارتقاء سطح روابط عمومی شهرداری های استان تهران با ابلاغ استاندار تهران کلید خورد
استاندار تهران با ابلاغ ۱۰ بند در راستای ارتقاء کیفی جایگاه روابط عمومی ها به شهرداران استان تهران از طریق معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران بر ضرورت هویت بخشی به فعالیت روابط عمومی ها تاکید کرد
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر اوشان، فشم، میگون و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، ۱۰ بند ابلاغ شده جهت ارتقاء سطح روابط عمومی شهرداری های استان تهران از سوی استاندار تهران به این شرح است :


- بکارگیری نیروهای متخصص، پویا، فعال و متعهد به عنوان مدیر و کارشناس در واحدهای روابط عمومی شهرداری ها.

- پرهیز از جابجایی مکرر مدیران روابط عمومی شهرداری ها و انجام مصاحبه های تخصصی اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران  قبل از عزل و نصب ایشان.

-ارتقاء سطح فعالیت روابط عمومی شهرداری ها و امکان سنجی لازم برای انجام امور تخصصی در معیت شهرداران وتحقق شاخص پراهمیت اطلاع رسانی مطابق با شرایط کنونی.
 
-ارتقاء و افزایش سطح کیفی امکانات سمعی و بصری و تجهیزات لازم  برای فعالیت در فضا های سایبری ومجازی جهت پوشش خبری شایسته در بزنگاه های رسانه ای توسط واحد روابط عمومی شهرداری ها.   

- نظر به تخصصی بودن فرآیند اطلاع رسانی و بهره گیری از ظرفیت پایگاه اطلاع رسانی، مقتضی است شرایط مدیریت عملیاتی پایگاه اطلاع رسانی شهرداریها بدون دخالت افراد غیر متخصص و با نظارت مستقیم مدیران روابط عمومی شهرداری ها محقق گردد.
 
- نظر به هماهنگی بهنگام مدیران روابط عمومی  با شهرداران، مقتضی است در خصوص اختصاص مکان مناسب برای استقرار واحد روابط عمومی در حوزه شهردار اقدام لازم معمول نمایند.

- با توجه به شرح وظایف ابلاغی روابط عمومی در شهرداریها و مشخص بودن اقدامات لازم الاجرا می بایست فعالیت های واحد روابط عمومی از معاونت فرهنگی واجتماعی شهرداری جدا و از بروز موازی کاری این دو حوزه جدا خودداری شود.
 
- با توجه به سطح بندی و درجه شهرداریها و نظر به سطح کیفی فعالیت روابط عمومی ها در خصوص تقویت حوزه بین الملل در شهرداری هایی که دارای ظرفیت های تجاری و توریسم هستند اقدام و با بهره گیری از شرایط مشورتی مدیران روابط عمومی امکان ارتقاء سطح فعالیت روابط عمومی را فراهم آورید.

- با توجه به لزوم وحدت رویه در فرآیند اقدامات سازمانی و تشکیلاتی مدیران روابط عمومی در جلسات هماهنگی شورای معاونین شهرداری ها، از ظرفیت تجربی و بازخوردهای عمومی برداشت شده و توسط آن واحد  در تصمیم سازیها بهره لازم گرفته شود.

- با توجه به آسیب شناسی صورت گرفته درخصوص عملکرد واگرایی پایگاه های اطلاع رسانی شهرداری ها، مقرر شود با محوریت دفتر فناوری اطلاعات و اداره کل روابط عمومی وامور بین الملل استانداری امکان سنجی لازم با رویکرد تخصصی جهت ارائه پنل در زیر پروتال استانداری ویژه شهرداری های استان تهران صورت پذیرد تا حدالمقدور از موازی کاری و اقدامات غیرتخصصی جلوگیری شود.
 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.4.0
    V5.7.4.0