پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

کد خبر : ۶۹۴۶  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ 
🔸فرهنگسرای اوشان با هدف ارتقاء سطح آگاهی شهروندان به خصوص اولیای هنرجویان اقدام به برگزاری کارگروه های آموزش خانواده و بهداشت روان نمود. 🔻 به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر اوشان فشم میگون؛ این کلاس ها در موضوعاتی همچون آیین و آداب همسر داری، فرزند پروری،کنترل خشم، مهارتهای ارتباطی مهارتهای زندگی برگزار می گردد‌. گفتنی است کلاس های آموزش خانواده و بهداشت روان یکشنبه هر هفته از ساعت ۱۰:۳۰ صبح برگزار میگردد.
کد خبر : ۶۹۴۵  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ 
مانور بزرگ خدمات شهری شهرداری اوشان فشم میگون با حضور نیروهای عملیاتی و خدماتی پیش از فصل سرما و یخبندان برگزار شد. 
کد خبر : ۵۹۴۵  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ 
کد خبر : ۵۹۴۳  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ 
کد خبر : ۵۹۴۲  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ 
کد خبر : ۵۹۴۰  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ 
🔻 به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر اوشان فشم میگون؛ با هدف افزایش نشاط و رضایتمندی شهروندان پروژه بازسازی استخر فشم و همچنین احداث بنای جدید در دستور کار واحد عمران قرار گرفت.
کد خبر : ۵۹۳۹  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ 
🔻به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر اوشان فشم میگون؛ ملاقات عمومی سید محمدرضا شهبازی با هدف تکریم و پیگیری مشکلات شهروندان سه شنبه ۲۴ آبان ماه برگزار شد.
کد خبر : ۵۹۳۸  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ 
کد خبر : ۵۹۳۷  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ 
کد خبر : ۵۹۳۶  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ 
🔺️قابل توجه همکاران محترم شهرداری《رسمی،قراردادی و شرکتی》جهت افتتاح حساب بانک شهر، با همراه داشتن" کارت ملی-شناسنامه-کدپستی" روز یکشنبه ۲۳ آبان ماه به ساختمان مرکزی شهرداری مراجعه نمایید. • ...
کد خبر : ۵۹۳۵  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۱/۰۸/۱۳ 
همزمان با فرا رسیدن یوم‌الله ۱۳ آبان، مردم بخش رودبارقصران با برگزاری راهپیمایی فریاد استکبارستیزی سر دادند.
کد خبر : ۵۹۳۳  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ 
🔹️ملاقات عمومی سید محمدرضا شهبازی شهردار اوشان فشم میگون صبح سه شنبه ۱۰ آبان ماه برگزار و به مشکلات شهروندان رسیدگی شد.
کد خبر : ۵۹۳۲  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ 
🔺️با حضور معاون شهردار، مشاور شهردار و مسئول حراست شهرداری، مسئولین واحد های شهرسازی، پلیس ساختمان و اجرائیات نشست پیشگیری از ساخت و ساز های غیر مجاز برگزار و بر کنترل و نظارت بر ساخت و ساز های ...
کد خبر : ۵۹۳۱  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ 
🔻به گزارش روابط‌عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر اوشان فشم میگون؛ در راستای گسترش فضای سبز و زیبا سازی منظر شهری تعدادی فلاور باکس با همت واحد فضای سبز تهیه و ضمن جانمایی در نقاطی از شهر، کا ...
صفحه1از6123456.بعدي.برو

   


بسم‌الله الرحمن الرحیم

مفاد حقوق شهروندی

مقدمه

حاکمیت مطلق بر جهان و انسان از آن خداست و هم او، انسان را بر سرنوشت اجتماعی خویش حاکم ساخته است. هیچ‌کس نمی‌تواند این حق الهی را از انسان سلب کند یا در خدمت منافع فرد یا گروهی خاص قرار دهد. ملت ایران این حق را از طریق اصول قانون اساسی اعمال کرده؛ و به‌موجب اصول 113 و 121، مسئولیت اجرا و پاسداری از قانون اساسی را بر عهده رئیس‌جمهور نهاده است. رئیس‌جمهور که در پیشگاه قرآن کریم و در برابر ملت ایران بر پشتیبانی از حق، گسترش عدالت و حمایت از آزادی و کرامت انسانی افراد و حقوق ملت در قانون اساسی به خداوند سوگند یادکرده است، «منشور حقوق شهروندی» را به‌مثابه برنامه و خط‌مشی دولت برای رعایت و پیشبرد حقوق اساسی ملت ایران اعلام می‌کند.


ادامه مطلب

ماده 13 و24 قانون ارتقای سلامت اداری
  ماده13ـ کلیه مسؤولان دستگاههای مشمول این قانون موظفند بدون فوت وقت از شروع یا وقوع جرائم مربوط به ارتشاء، اختلاس، کلاهبرداری، تبانی در معاملات دولتی، اخذ درصد (پورسانت) در معاملات داخلی یا خارجی، اعمال نفوذ برخلاف حق و مقررات قانونی، دخالت در معاملات دولتی در مواردی که ممنوعیت قانونی دارد، تحصیل مال نامشروع، استفاده غیرمجاز یا تصرف غیرقانونی در وجوه یا اموال دولتی یا عمومی و یا تضییع آنها، تدلیس در معاملات دولتی، اخذ وجه یا مال غیرقانونی یا امر به اخذ آن، منظور نمودن نفعی برای خود یا دیگری تحت هر عنوان اعم از کمیسیون، پاداش، حق الزحمه یا حق العمل در معامله یا مزایده یا مناقصه و سایر جرائم مرتبط با مفاسد اقتصادی در حوزه مأموریت خود بلافاصله باید مراتب را به مقامات قضائی و اداری رسیدگی کننده به جرائم و تخلفات گزارش نمایند، در غیر این صورت مشمول مجازات مقرر در ماده (606) قانون مجازات اسلامی می شوند.

ادامه مطلب

5.7.4.0
گروه دورانV5.7.4.0