پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

کد خبر : ۵۹۲۲  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ 
کد خبر : ۵۹۲۱  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ 
🔺️سه دستگاه نیسان به نواحی شهری اضافه شد
کد خبر : ۵۹۲۰  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ 
🔻آسفالت معابر اصلی شهر در دستور کار معاونت عمران قرار گرفت.
کد خبر : ۵۹۱۸  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ 
نایب رئیس شورای اسلامی شهر: ورزشگاه اوشان آماده برگزاری بازی های لیگ شد 
کد خبر : ۵۹۱۴  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ 
فرزاد آقا محسنی نایب رئیس شورای شهر و مسئول اداره ورزش و جوانان رودبارقصران از ساماندهی ورزشگاه اوشان خبر داد‌.
کد خبر : ۵۹۱۳  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ 
با حضور شهردار، نایب رئیس شورای شهر، معاون اداری و مالی، و تنی چند از مسئولین واحد های شهرداری مسابقه افتتاحیه مسابقات فوتبال لیگ رودبارقصران برگزار شد.
کد خبر : ۵۹۱۲  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ 
مجهزترین پایگاه اقلیم شناسی استان در اوشان فشم میگون افتتاح شد. 
کد خبر : ۵۹۱۱  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ 
شهردار اوشان فشم میگون از افتتاح پروژه مشترک شهرداری و سازمان هواشناسی در هفته دولت خبر داد. 
کد خبر : ۵۹۱۰  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ 
همزمان با چهارمین روز از هفته دولت، میز ارتباط مردمی در مصلی نمازجمعه رودبارقصران با حضور مدیریت شهری اوشان فشم میگون برپا شد. 
صفحه1از7123456...7.بعدي.برو

   


بسم‌الله الرحمن الرحیم

مفاد حقوق شهروندی

مقدمه

حاکمیت مطلق بر جهان و انسان از آن خداست و هم او، انسان را بر سرنوشت اجتماعی خویش حاکم ساخته است. هیچ‌کس نمی‌تواند این حق الهی را از انسان سلب کند یا در خدمت منافع فرد یا گروهی خاص قرار دهد. ملت ایران این حق را از طریق اصول قانون اساسی اعمال کرده؛ و به‌موجب اصول 113 و 121، مسئولیت اجرا و پاسداری از قانون اساسی را بر عهده رئیس‌جمهور نهاده است. رئیس‌جمهور که در پیشگاه قرآن کریم و در برابر ملت ایران بر پشتیبانی از حق، گسترش عدالت و حمایت از آزادی و کرامت انسانی افراد و حقوق ملت در قانون اساسی به خداوند سوگند یادکرده است، «منشور حقوق شهروندی» را به‌مثابه برنامه و خط‌مشی دولت برای رعایت و پیشبرد حقوق اساسی ملت ایران اعلام می‌کند.


ادامه مطلب

ماده 13 و24 قانون ارتقای سلامت اداری
  ماده13ـ کلیه مسؤولان دستگاههای مشمول این قانون موظفند بدون فوت وقت از شروع یا وقوع جرائم مربوط به ارتشاء، اختلاس، کلاهبرداری، تبانی در معاملات دولتی، اخذ درصد (پورسانت) در معاملات داخلی یا خارجی، اعمال نفوذ برخلاف حق و مقررات قانونی، دخالت در معاملات دولتی در مواردی که ممنوعیت قانونی دارد، تحصیل مال نامشروع، استفاده غیرمجاز یا تصرف غیرقانونی در وجوه یا اموال دولتی یا عمومی و یا تضییع آنها، تدلیس در معاملات دولتی، اخذ وجه یا مال غیرقانونی یا امر به اخذ آن، منظور نمودن نفعی برای خود یا دیگری تحت هر عنوان اعم از کمیسیون، پاداش، حق الزحمه یا حق العمل در معامله یا مزایده یا مناقصه و سایر جرائم مرتبط با مفاسد اقتصادی در حوزه مأموریت خود بلافاصله باید مراتب را به مقامات قضائی و اداری رسیدگی کننده به جرائم و تخلفات گزارش نمایند، در غیر این صورت مشمول مجازات مقرر در ماده (606) قانون مجازات اسلامی می شوند.

ادامه مطلب

5.7.4.0
گروه دورانV5.7.4.0