پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

📷 ملاقات عمومی شهردار اوشان،فشم،میگون با شهروندان 
🔹 تکریم ارباب رجوع و دیدار چهره به چهره، راهی در جهت کاهش مشکلات شهروندان
کد خبر : ۵۲۰۹
طبق روال برنامه هفتگی، ملاقات عمومی شهردار با شهروندان و مراجعه کنندگان در دوازدهمین روز از آخرین ماه سال با رعایت دستورالعمل های بهداشتی برگزارشد.
کد خبر : ۵۲۰۸
نشست کمیسیون فرهنگی با حضور اعضا در سالن جلسات شورای شهر برگزار شد.
مصاحبه مردمی از شهروندان اوشان فشم میگون 
مردم دغدغه هایشان را عنوان کردند
کد خبر : ۵۲۰۷
جلسه بازنگری طرح هادی شهر اوشان، فشم، میگون 
بررسی عوامل موثر در بهبود طرح هادی شهر با توجه به وضعیت ساختاری شهر
کد خبر : ۵۲۰۶
جلسه بازنگری طرح هادی این شهر با حضور شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ، مسئول شهرسازی و نماینده شرکت مهندسین مشاور معمار و شهر سازی آرمان شهر در دفترشهرداربرگزارشد.
کد خبر : ۵۲۰۴
🔹آسفالت معابر و خیابان های شهر بزودی ساماندهی میشوند.
کد خبر : ۵۲۰۳
رضا ریاحی شهردار اوشان، فشم، میگون در پیامی سالروز وفات حضرت زینب(س) را تسلیت گفت.
کد خبر : ۵۲۰۲
شهردار اوشان فشم میگون در پیامی روز وکیل مدافع را تبریک و تهنیت گفت.
صفحه1از21123456...21.بعدي.برو

صفحه


       

بسم‌الله الرحمن الرحیم

مفاد حقوق شهروندی

مقدمه

حاکمیت مطلق بر جهان و انسان از آن خداست و هم او، انسان را بر سرنوشت اجتماعی خویش حاکم ساخته است. هیچ‌کس نمی‌تواند این حق الهی را از انسان سلب کند یا در خدمت منافع فرد یا گروهی خاص قرار دهد. ملت ایران این حق را از طریق اصول قانون اساسی اعمال کرده؛ و به‌موجب اصول 113 و 121، مسئولیت اجرا و پاسداری از قانون اساسی را بر عهده رئیس‌جمهور نهاده است. رئیس‌جمهور که در پیشگاه قرآن کریم و در برابر ملت ایران بر پشتیبانی از حق، گسترش عدالت و حمایت از آزادی و کرامت انسانی افراد و حقوق ملت در قانون اساسی به خداوند سوگند یادکرده است، «منشور حقوق شهروندی» را به‌مثابه برنامه و خط‌مشی دولت برای رعایت و پیشبرد حقوق اساسی ملت ایران اعلام می‌کند.


ادامه مطلب

ماده 13 و24 قانون ارتقای سلامت اداری
  ماده13ـ کلیه مسؤولان دستگاههای مشمول این قانون موظفند بدون فوت وقت از شروع یا وقوع جرائم مربوط به ارتشاء، اختلاس، کلاهبرداری، تبانی در معاملات دولتی، اخذ درصد (پورسانت) در معاملات داخلی یا خارجی، اعمال نفوذ برخلاف حق و مقررات قانونی، دخالت در معاملات دولتی در مواردی که ممنوعیت قانونی دارد، تحصیل مال نامشروع، استفاده غیرمجاز یا تصرف غیرقانونی در وجوه یا اموال دولتی یا عمومی و یا تضییع آنها، تدلیس در معاملات دولتی، اخذ وجه یا مال غیرقانونی یا امر به اخذ آن، منظور نمودن نفعی برای خود یا دیگری تحت هر عنوان اعم از کمیسیون، پاداش، حق الزحمه یا حق العمل در معامله یا مزایده یا مناقصه و سایر جرائم مرتبط با مفاسد اقتصادی در حوزه مأموریت خود بلافاصله باید مراتب را به مقامات قضائی و اداری رسیدگی کننده به جرائم و تخلفات گزارش نمایند، در غیر این صورت مشمول مجازات مقرر در ماده (606) قانون مجازات اسلامی می شوند.

ادامه مطلب

5.7.4.0
گروه دورانV5.7.4.0